Розклад корекційних занять
Час проведення корекційно-розвиткових занять:
КЛАС | ВЧИТЕЛЬ |
| ЗАНЯТТЯ | ДНІ ТИЖНЯ | |||||
ПОНЕДІЛОК | ВІВТОРОК | СЕРЕДА | ЧЕТВЕР | ПЯТНИЦЯ | |||||
1-й клас (ІП) ГРАБО-ВА Р.І. | ЧАС ПРОВЕДЕННЯ |
| |||||||
Грабова Р.І | 2год. | Роз./мовлення | 13.30-14.05 |
| 13.30-14.05 |
|
|
| |
Лебедєва Л.П. | 2год. | Роз./мовлення |
| 13.30-14.05 |
| 13.30-14.05 |
|
| |
Грабова Р.І | 2год. | СПО |
| 13.30-14.05 |
|
| 12.05-12.40 |
| |
Грабова Р.І | 1год | ІЗ та консулат. |
|
|
|
| 13.30-14.05 |
| |
Перехрест О.В. | 2год. | Ритміка |
| 14.20-14.55 |
|
|
|
| |
| |||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2-й клас (ІП) ВИГІВСЬКА Т.М.
| Вигівська Т.М. | 4год. | Роз./мовлення | 13.30-14.10 | 13.30-14.10 | 12.25-13.05 |
| 12.25-13.05 |
|
Вигівська Т.М. | 1год. | ІЗ та консулат. |
| 14.20-15.00 |
|
|
|
| |
Вигівська Т.М. | 2год. | СПО |
| 13.30-14.10 |
|
| 12.25-13.05 | ||
Перехрест О.В. | 2год. | Ритміка | 14.20-15.00 | 15.50-16.30 |
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3-А клас (ТПМ) ДАВИДОВА Т.П. | Архипенко О.А. | 3год. | Корекція розвитку | 14.20-15.00 |
|
| 14.20-15.00 | 14.20-15.00 |
|
Лебедєва Л.П. | 5год. | Корекція мовлення | 13.30-14.10 | 13.30-14.10 | 13.30-14.10 | 13.30-14.10 | 13.30-14.10 |
| |
Бескоровайна Ю.А. | 2год. | ЛФК | 15.10-15-50 |
|
|
| 15.10-15-50 |
| |
Перехрест О.В. | 2год | Логоритміка |
|
| 16.50-17.30 | 15.10-15-50 |
|
| |
| |||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
3-Б (ІП) ПРОНЬ-КО В.Л.
| Пронько В.Л. | 4год. | Роз./мовлення | 13.30.-14.10 | 13.30.-14.10 | 13.30.-14.10 | 13.30.-14.10 |
|
|
Пронько В.Л. | 2год. | СПО |
| 12.25-13.05 |
|
| 12.25-13.05 |
| |
Пронько В.Л. | 2год. | ІЗ та консультації | 14.20-15.00 |
|
|
| 13.30.-14.10 |
| |
Перехрест О.В. | 2год. | Ритміка |
| 15.00-15.40 | 16.00-16.40 |
|
| ||
| |||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3-В клас (ІППС) ГЕРБУТ О.В. | Архипенко О.А. | 3год. | ПМСР |
| 13.30-14.10 |
| 12.25-13.05 | 13.30-14.10 |
|
Лебедєва Л.П. | 2год. | Логоп/заняття | 12.25-13.05 |
|
| 14.20-15.00 |
|
| |
Гербут О.В. | 2год. | Альтернат.комун. | 13.30-14.10 |
|
| 11.30.-12.10 |
|
| |
Гербут О.В. | 2год | ІЗ та консультації | 14.20-15.00 |
| 13.30-14.10 |
|
|
| |
Гербут О.В. | 2год | СПО |
|
|
| 13.30-14.10 | 11.30-12.10 |
| |
Перехрест О.В. | 1год. | Ритміка | 16.00-16.40 |
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
4-й клас (ІП) БЕЛІЦЬ-КА О.В. | Беліцька О.В. | 4год. | Роз./мовлення | 13.30-14.10 | 13.30-14.10 | 13.30-14.10 | 13.30-14.10 |
|
|
Беліцька О.В. | 2год. | СПО |
|
| 12.25-13.05 |
| 12.25-13.05 |
| |
Беліцька О.В. | 2год. | ІЗ та консультації | 14.20-15.00 |
|
|
| 13.30-14.10 |
| |
Перехрест О.В | 2год. | Ритміка | 15.10-15.50 |
| 15.10-15.50 |
|
| ||
|
|